Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

szukam przyjacielaMam świadomość, że osoba niepełnosprawna w społeczeństwie ludzi zdrowych budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się tylko konieczność fizycznej pomocy, której niekiedy potrzebuje. Ten przejaskrawiony obraz często nie pozwala dostrzec w osobie niepełnosprawnej potencjalnego przyjaciela, z którym bez obawy wyśmiania i sparzenia się, można dzielić się swoimi radościami i smutkami, nadziejami i obawami, marzeniami i lękami. Zdaję sobie sprawę, że w mojej sytuacji będzie mi niezmiernie trudno znaleźć przyjaciół, gdyż oprócz mojej niepełnosprawności, jestem trochę romantykiem i w związku z tym najważniejsze w człowieku jest dla mnie jego wnętrze i to, co on sobą reprezentuje. Jednak ogromnie bym się cieszył, gdyby ktoś do mnie napisał i mogę jedynie obiecać, że odpiszę na każdy list.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"W drodze"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 #169 Krzysztof 2018-10-11 10:48
:D pospacerujemy no i czym tu więcej pisać . Jestem jaki jestem
Cytować
0 #168 Ariel 2018-09-24 22:42
Witam,
Mam na imię Ariel. Właśnie stuknęła mi 3 z przodu. Jeśli ktokolwiek będzie miał ochotę porozmawiać na jakikolwiek temat zapraszamy do rozmowy.
Cytować
+1 #167 Kasia 2018-09-21 21:45
Hej. Jestem Kasia. Niby szczęśliwa żona matka... A jednak w środku tak bardzo samotna. Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym.
Miło spędzić czas. Moi pseudo przyjaciele odwrócił się ode nie gdy dowiedzieli się że jestem chora.. Bo jeszcze będzie coś chcieć.. Nie nie potrzebuje litości. Potrzebuję wsparcia rozmowy...
Cytować
0 #166 Mariusz 2018-09-20 18:58
"samotność to taka straszna trwoga..."
chętnie porozmawiam z kimś na ten temat ale nie wiem jak tu wymienić się kontaktami
pozdrawiam
Cytować
+1 #165 Anka 2018-08-14 22:00
Witam. Mam koleżankę,Iwonę , po 40-stce, która mąż zostawił po 25 latach. Jest ładna , zabawna, niczego nie oczekuje poza obecnością drugiego człowieka, żeby jej uświadomił, że jest wartościową i potrzebna innym ludziom kobietą. Mnie się to nie udaje bo jestem "babą. Ona potrzebuje potwierdzeniaeż czyzny. Ma lekką niepełnosprawno ść, która nie przeszkadza jej w życiu codziennym, niedowład ręki, radzi sobie sama ze wszystkim.Jeśli chcesz pomóc mi ją postawić na nogi, napisz.
Cytować
+1 #164 Iwona 2018-08-09 19:45
Hej jestem Iwona mam męża i syna ale brak mi szalonej kolezanki co wypije drinken ze mną;)
Cytować
+8 #163 Anna 2018-06-01 01:19
Witam. Jestem w związku ale czuję się samotna trochę bo narzeczony pracuje i bardzo rzadko jest w domu co mnie dobija i męczy. Rodzina ma mnie gdzieś a rodzic jeden nie żyje a drugi mną się nie interesuje od młodych lat. Bardzo chciałabym mieć przyjaciela lub przyjaciółke do rozmów czy popisania dla zabicia czasu nudy czy problemów jakie mnie dość często dotykają przez ludzi. Kilometry nie grają roli. Mam 22 lata
Cytować

o przyjaciela

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Przyjaciel na FB