Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

szukam przyjacielaMam świadomość, że osoba niepełnosprawna w społeczeństwie ludzi zdrowych budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się tylko konieczność fizycznej pomocy, której niekiedy potrzebuje. Ten przejaskrawiony obraz często nie pozwala dostrzec w osobie niepełnosprawnej potencjalnego przyjaciela, z którym bez obawy wyśmiania i sparzenia się, można dzielić się swoimi radościami i smutkami, nadziejami i obawami, marzeniami i lękami. Zdaję sobie sprawę, że w mojej sytuacji będzie mi niezmiernie trudno znaleźć przyjaciół, gdyż oprócz mojej niepełnosprawności, jestem trochę romantykiem i w związku z tym najważniejsze w człowieku jest dla mnie jego wnętrze i to, co on sobą reprezentuje. Jednak ogromnie bym się cieszył, gdyby ktoś do mnie napisał i mogę jedynie obiecać, że odpiszę na każdy list.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"W drodze"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#170 Basia 2018-10-23 14:42
Napisz do mnie, tak bardzo musze z kims porozmawiac,jak to strasznie boli :eek:
#169 Krzysztof 2018-10-11 10:48
:D pospacerujemy no i czym tu więcej pisać . Jestem jaki jestem
#168 Ariel 2018-09-24 22:42
Witam,
Mam na imię Ariel. Właśnie stuknęła mi 3 z przodu. Jeśli ktokolwiek będzie miał ochotę porozmawiać na jakikolwiek temat zapraszamy do rozmowy.
#167 Kasia 2018-09-21 21:45
Hej. Jestem Kasia. Niby szczęśliwa żona matka... A jednak w środku tak bardzo samotna. Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym.
Miło spędzić czas. Moi pseudo przyjaciele odwrócił się ode nie gdy dowiedzieli się że jestem chora.. Bo jeszcze będzie coś chcieć.. Nie nie potrzebuje litości. Potrzebuję wsparcia rozmowy...
#166 Mariusz 2018-09-20 18:58
"samotność to taka straszna trwoga..."
chętnie porozmawiam z kimś na ten temat ale nie wiem jak tu wymienić się kontaktami
pozdrawiam
#165 Anka 2018-08-14 22:00
Witam. Mam koleżankę,Iwonę , po 40-stce, która mąż zostawił po 25 latach. Jest ładna , zabawna, niczego nie oczekuje poza obecnością drugiego człowieka, żeby jej uświadomił, że jest wartościową i potrzebna innym ludziom kobietą. Mnie się to nie udaje bo jestem "babą. Ona potrzebuje potwierdzeniaeż czyzny. Ma lekką niepełnosprawno ść, która nie przeszkadza jej w życiu codziennym, niedowład ręki, radzi sobie sama ze wszystkim.Jeśli chcesz pomóc mi ją postawić na nogi, napisz.
#164 Iwona 2018-08-09 19:45
Hej jestem Iwona mam męża i syna ale brak mi szalonej kolezanki co wypije drinken ze mną;)

o przyjaciela

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Przyjaciel na FB