Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#22 Violetta 2018-11-27 20:00
Hejka :lol: szukam przyjaciół poniewaz do spędzenia czasu.. tak wyszło ze samotna bardzo jestem a to jest mi smutno bardzo ze mam dojśc tego siedze sama w czterech snianach i smutam nie mam z kim pogadac :sad: chę się z kim zaprzyjaznic miec przyjaciół np wyjsć na spacer pogadac i spotkać się :) :lol:
#21 Kubuś 2018-07-14 09:26
Cześć też brak mi kogoś do spędzenia czasu ... większość znajomych poszło w swoją stronę. Teraz jedyne co robię to siedzę w 4 ścianach grając na komputerze ...
#20 Ela 2018-06-24 23:03
Szukam przyjaciół wyjścia spacer czy nad wodę Też osób do podpisania wiek bez znaczenia Jestem Podkarpacia
#19 Beti 2018-06-08 23:09
Hej dziewczyny i mamy a przede wszystkim kobiety które zapracowane dla rodziny partnerów i mężów a same o sobie zapomniały nie mają czasu dla siebie z kim porozmawiać jak kobieta z kobietą odezwij się się miło pozdrawiam mam 43 lata i nie mam kim porozmawiać
#18 Klaudia 2018-05-22 09:59
Kropeczka wiem co czujesz ) sama to przeżyłam; )
#17 Kropeczka 2018-04-20 15:45
Część wszystkim. Mam 18 lat i czuję się zdradzona przez swoje ,, przyjaciolki,, . Są zawistne i nieszczere. Zawiodły mnie wiele razy i stąd moje rozczarowanie. A w przyjaźni najważniejsza jest lojalność i zaufanie. Skoro nie mogę na nie liczyć to jak można się z tym czuć? Brakuje mi fajnej osoby z którą można pogadać o swoich problemach ,gorszych dniach ,czy podzielić się jakimś sukcesem?i wyskoczyć gdzieś na kawę czy spacer...mieszk am w okolicach Poznania. Może ktoś też tak się czuje? Pozdrawiam wszystkich
#16 Anna 2017-06-27 20:40
Dzień dobry wszystkim poszukiwaczom ;)
brakuje mi osoby której mogłabym powierzyć swe smutki, szczęścia i rozterki. Koleżanki, która lubi długie spacery, podróże, teatr i czasami trochę szaleństwa ... koleżanki która nie ocenia a potrafi słuchać, która wprowadzi w mój życiowy marazm trochę koloru .., potrafię odwdzięczyć się tym samym. Jestem dobrym słuchaczem i pocieszycielem ;)
Anka, 39, matka i żona, Warszawa i okolice ;)

o przyjaciela

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Przyjaciel na FB